Vývoj softwaru a consulting

Transformace firem pomocí digitálních technologií.
Váš technologický partner

Jsme odborníci na vývoj softwaru na míru speciálně pro stavební a zpracovatelský průmysl. Našim klientům a partnerům nabízíme řadu služeb souvisejících s technologiemi od poradenství až po vývoj softwaru na zakázku.

Web
Aplikace
IoT
AI
Cloud

Poradenství

Nabízíme technologické poradenství pro stavební a výrobní společnosti, které chtějí modernizovat svůj provoz digitálními produkty. Pomáháme jim orientovat se ve složitém technologickém prostoru a poskytujeme cenné poznatky o moderních technologiích a digitálních produktech.

Vývoj softwarových projektů na zakázku

Abychom uspokojili poptávku po vývoji softwaru na zakázku, vytvořili jsme no-code platformu pro vytváření jednoduchých obchodních aplikací na míru pro stavební a výrobní průmysl. Naše platforma BAUSW umožňuje podnikům implementovat aplikace a řešení na míru během několika dní s vestavěnými funkcemi, jako jsou digitální podpisy, historie úprav a auditní záznamy, přílohy, komentáře, technické výkresy a mnoho dalších.

Klientům, kteří požadují větší flexibilitu, nabízíme také vlastní kompletní služby vývoje softwaru od UI/UX, front-end až po backend a cloudové služby.

Služby

Vyhodnocení softwarového stacku

Vyhodnocení funkčnosti vašeho stávajícího softwaru s vašimi obchodními požadavky, strategie vylepšení pro zjištěné nedostatky a neefektivitu.

Softwarová architektura a redesign

Určení slabin v rámci softwarové architektury, které ovlivňují výkon i zabezpečení, a omezují potenciál škálovatelnosti.

Modernizace softwaru

Strategie postupné migrace vašeho softwaru na současné programovací technologie při zajištění nepřetržitých kritických obchodních operací.

Analýza obchodních procesů

Vyhodnocování vašich obchodních pracovních postupů a navrhování vylepšení prostřednictvím softwarových úprav, jako je zefektivnění procesů, podpora bezproblémové spolupráce a zvýšení transparentnosti.

Kontaktujte nás

Chcete-li získat rychlou nabídku, kontaktujte nás.